A háromból három természetesen első helyezést ért

A Nagykanizsai Torna Egylet 1866 cselgáncs szakosztályánál is javában tart a versenyszezon, így például a 13. Budaörs Kupán is tatamira léphettek sportolóik.

A kanizsai klub dzsúdózói közül a serdülő korosztályban ketten, Orbán Noémi és Varga Gellért indultak a budaörsi cselgáncs tornán, melyen 52 hazai klubból, 304 (228 fiú és 76 leány) gyermek és fiatal mérlegelt be - diák A-B-C, valamint serdülő korcsoportban. Az NTE fiataljai végül egy érmes és egy 5. helyezéssel térhettek haza, összesítésben pedig a kanizsai sportegyesület a 26. helyre került. Mester József tanítványai közül Orbán Noémi (képünkön a dobogó legfelső fokán) a leány 57 kg-ban három győzelemmel az értékes első helyezést, míg Varga Gellért a két győztes, két vesztes mérkőzés mérlegével az ötödik pozíciót szerezte meg mezőnyében.